Ryby – horoskop roczny


Twoje wróżby na rok 2013:

Styczeń – grudzień 2013 r.

Ryby

W nowym roku będziesz w większości w świetnym nastroju i zakochasz się w wyjątkowo wartościowej osobie. Na powodzenie mogą liczyć tylko ambitne i aktywne Ryby, które uparcie dążą do celu. Bez oporów dziel się swoimi pomysłami z przełożonymi oni cię docenią, a ty uwierzysz, że masz talent i zasługujesz na więcej. Dbaj o swoje nerwy, nie jesteś najlepsza w spontanicznych wyjazdach, więc takie imprezy lepiej planować wcześniej i dobrze się do nich przygotować. Dalekosiężne plany odłóż na drugą połowę roku twoje zaangażowanie i zmysł praktyczny pomogą ci w znacznej mierze poprawić sytuację finansową twojej rodziny.

Miłość i życie osobiste

Możliwe, że w pierwszej połowie roku spotkasz na swojej drodze mężczyznę w którym się zakochasz i zapragniesz z nim być, ale zastanów się czy warto się poddać jego urokowi, a jeżeli dojdziesz do wniosku, że tak, to postaraj się zaakceptować go takiego jakim jest, a on w pełni zaspokoi twoje oczekiwania.

Praca i pieniądze

W pierwszej połowie roku twoja aktywność zawodowa osiągnie najwyższy szczyt. W tym czasie zdołasz osiągnąć większość ze swoich założonych celów zawodowych na ten rok, a jeżeli będziesz chciała pracować na własną rękę i myślisz o założeniu własnej działalności, to czeka cię pomyślność, bo to twój czas.

Zdrowie i rodzina

Pod natłokiem spraw i zadań będziesz trochę osłabiona, dlatego lepiej zapobiegaj infekcjom i wzmacniaj się witaminami i domowymi sposobami. Dbaj o kondycję fizyczną i postaraj się wysypiać. Relacje między tobą, a twoją rodziną znacznie się poprawią, zrozumiesz, że tylko na najbliższą rodzinę możesz liczyć i nie zawiedziesz się.


Zobacz pozostałe wróżby dla Ryb:

- Horoskop dzienny
- Horoskop tygodniowy
- Horoskop miesięczny
- Horoskop miłosny

Dodaj komentarz

jordan 11 low concord jordan 11 concord concord 11s low concord low 11s low concord 11s concord low 11s concord low 11s jordan 11 low concord jordan 11 low jordan 6 white carmine carmine 6s carmine 6s concord low 11s carmine 6s white carmine 6s jordan 6 carmine carmine 6s jordan 6 carmine carmine 6s