Spalacze tłuszczu: działanie?
Spalacze tłuszczu to środki, których zadaniem jest zwiększenie tempa spalania zbędnej tkanki tłuszczowej. Dostępne obecnie spalacze tłuszczu cechują się dwupłaszczyznowym działaniem. Sprawiają, że organizm produkuje więcej ciepła. Podnoszą wydolność organizmu , w efekcie czego możliwy jest trwający dłużej wysiłek fizyczny. Sięgając po spalacze tłuszczu, powinno się jednak pamiętać, że nigdy nie zastąpią treningu oraz bilansowanej diety. W przeciwnym razie trudno oczekiwać spektakularnych efektów.

Jakie składniki znajdują się w spalaczach tłuszczu? .

Znajdujące się w sprzedaży teraz na rynku spalacze tłuszczu to bardzo wysokiej jakości suplementy diety, które charakteryzują się zawartością substancji silnie pobudzających spalanie tłuszczu. To właśnie one sprawiają, że osoby zażywające spalacze tłuszczu osiągają wymarzone efekty. Do najczęściej wykorzystywanych substancji zalicza się:
-kofeinę;
-L-karnitynę;
-zieloną herbatę;
-kapsaicynę;
-zieloną kawę;
-johimbinę.

Kofeina, czyli coś więcej niż kawa
Kofeina to bardzo dobrze znana substancja, która wykazuje działanie pobudzające organizm. Dzięki niej znika zmęczenie. Dla osób , które chcą pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej kofeina ma naprawdę duże znaczenie. Sprawia bowiem, że tempo metabolizmu zostaje zwiększone. Kofeina sprawia, że nasz organizm zużywa zdecydowanie większe pokłady energii. To właśnie dlatego po kofeinę sięgają z chęcią producenci tak często stosowanych spalaczy tłuszczu – https://www.steroid.pl/.

L-karnityna
Jest to substancja często dodawana do spalaczy tłuszczu . Sprawia ona, że nasz organizm zdecydowanie skuteczniej radzi sobie z kwasami tłuszczowymi. Usprawnia ona rozpad kwasów tłuszczowych budujących znienawidzoną tkankę tłuszczową.

Zielona herbata nie tylko do picia
Zielona herbata jest cechującym się bardzo silnym działaniem antyoksydantem, który doskonale sprawdza się także w spalaczach tłuszczu. Dodatek zielonej herbaty to sposób na to, aby termogeneza została jeszcze bardziej przyspieszona. Na skutek tego nasz organizm zdecydowanie szybciej spala tkankę tłuszczową. Powinno się dodać, że zielona herbata wykazuje także działanie pobudzające. Pomaga walczyć z nadmierną sennością.

Kapsaicyna
To substancja, która z pewnością doskonale znana jest wszystkim zwolennikom ostrych przypraw. Znajduje się w ostrej papryce i to właśnie dzięki niej tak porządnie piecze ona nasz język. Kapsaicyna sprawia, że przemiana materii zostaje mocno przyspieszona. Jej dodatek do spalaczy tłuszczu to również zdecydowanie większy wydatek energetyczny organizmu.

Zielona kawa
To substancja, której rola w walce z niechcianą tkanką tłuszczową jest bardzo duża. Sprawia ona, że podczas ćwiczeń fizycznych zużywamy o wiele więcej energii, co przekłada się na ilość spalanych kalorii. Wszystko za sprawą substancji, jaką jest kwas chlorogenowy, który znajduje się w zielonej kawie. Zielona kawa coraz częściej stanowi dodatek do spalaczy tłuszczu.

Dodaj komentarz